Lavinový kurz skialp - Krkonoše (pá-ne)

Předprodej sezóna 24/25

Vítejte na lavinovém kurzu v Krkonoších! 

Připojte se k nám v malebné lokalitě Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou a prohlubte své znalosti a dovednosti v oblasti lavinové problematiky. Náš intenzivní kurz se koná od pátku do neděle, aby vám poskytl dostatek času pro získání klíčových informací a praktických dovedností.

Během kurzu se můžete těšit na komplexní teoretickou přípravu, kde se seznámíte s principy vzniku lavin, bezpečnostními postupy a použitím lavinového vybavení. Tato teoretická část je klíčová pro pochopení lavinové problematiky a správné reakce v případě nebezpečí.

Veškerou teorii pak přeneseme do praxe během praktické výuky v terénu. Budete mít možnost aplikovat své nové znalosti a dovednosti při skutečných situacích v horách pod dohledem zkušených instruktorů. Tímto kombinovaným přístupem zajistíme, že odcházíte z kurzu se sebejistotou a schopností bezpečně reagovat v lavinovém prostředí.

Přijměte výzvu, přidejte se k nám a získejte důležité dovednosti pro bezpečný pohyb v horách. Těšíme se na setkání s vámi na našem lavinovém kurzu v Krkonoších!

4 900,00 Kč 5 500,00 Kč