Skialp pro začátečníky - Krkonoše (1 den)

Předprodej sezóna 24/25

Ráno se probudíte brzy, plní očekávání vzrušujícího dne skialpinismu. Oblečete se do teplé, funkční vrstvené oblečení a vyrazíte na snídani plnou energie. Po příjezdu na místo setkání s průvodcem se seznámíte s vybavením a jeho správným použitím. Po krátkém úvodu a bezpečnostním breifu jste připraveni vyrazit.

Cesta vzhůru do hor začíná. První kroky ve sněhových pláních nebo lesem vám pomohou se postupně zahřát. Pod vedením zkušeného průvodce se naučíte správné techniky pohybu ve sněhu a nasazení lyží s pásy. Budete postupovat pomalu a jistě, s důrazem na bezpečnost a správnou techniku.

Postupně se vzdalujete od civilizace a cítíte se stále svobodnější. Každý krok směřuje k vrcholu, kde vás čeká nádherný výhled a odměna za vaši snahu. Pocit únavy je zmírněn pohledem na panoramata okolních hor a vzrušení z dosažení cíle.

Při sestupu z vrcholu si užíváte svobodného lyžování ve sněhu a radost ze zdolaného výstupu. Sestup a návrat k výchozímu bodu jsou plné radosti a spokojenosti z úspěšného skialpinistického dne.

 Odcházíte s novými znalostmi, dovednostmi a nezapomenutelnými vzpomínkami na vaši první skialpinistickou expedici. Těšíte se na další dobrodružství ve světě hor a skialpinismu.

Termín konání je po dohodě a je možný prakticky kterýkoliv den v zimní sezóně, dle vašeho výběru!!!

3 500,00 Kč 3 900,00 Kč