Skialpový kurz "přežití" - Krkonoše (pá-ne)

Předprodej sezóna 24/25

Vítejte na našem intenzivním skialpinistickém kurzu zaměřeném na přežití a poskytování první pomoci v nouzových situacích v horách. Tento specializovaný kurz vás provede důležitými dovednostmi, které mohou být klíčové v případě zranění osoby během skialpového výletu.

Během kurzu se naučíte identifikovat a ošetřovat zranění, stabilizovat postiženou osobu a připravit ji na transport z horského terénu. Získáte znalosti o základní první pomoci v horských podmínkách a postupy pro zavolání záchranné služby. Naši zkušení instruktoři vás provedou simulovanými situacemi, abyste si osvojili praktické dovednosti a procedury pro rychlou a efektivní pomoc ve chvíli potřeby.

Tento skialpinistický kurz přežití je určen pro ty, kteří chtějí být lépe připraveni na případné nouzové situace v horách a poskytnout rychlou a efektivní pomoc svým kamarádům. Buďte připraveni na nečekané události a získejte důležité dovednosti pro zachování bezpečnosti a pohody v horském prostředí. Připojte se k nám a naučte se být skutečným hrdinou ve chvíli potřeby na skialpinistickém kurzu zaměřeném na přežití a poskytování první pomoci v horách.

4 900,00 Kč 5 500,00 Kč