Skialpový přechod Krkonoš (3 dny)

Předprodej sezóna 24/25

Zapojte se do nezapomenutelného dobrodružství na skialpovém přechodu Krkonoš, který vás provede nádhernými horami od Pec pod Sněžkou, přes Špindlerův Mlýn, Labskou boudu až k fascinujícímu území Sněžných jam. Dále se vydáte na Špindlerovku, kde se budete těšit na krásný výhled, a poté pokračujete k Velkému a Malému Stawu, kde se můžete ponořit do kouzla horských ledovcových jezer.

Cestou k Luční boudě si užijete nezapomenutelné výhledy a chuť horského vzduchu, abyste se posilnili pro zbytek trasy. Přechod bude pokračovat přes malebnou krajinu Modrého dolu, kde budete obklopeni krásou krkonošské přírody a tichem horských lesů. Nakonec se vrátíte do Pec pod Sněžkou, kde zakončíte své dobrodružství, plní nových zážitků a krásných vzpomínek.

Tento skialpový přechod je skvělým způsobem, jak objevit kouzlo Krkonošských hor a prozkoumat úchvatné scenérie a místa plná historie a přírodní krásy. Přidejte se k nám a zažijte skialpinistickou výpravu plnou dobrodružství, krásných výhledů a nezapomenutelných okamžiků, které vám zanechají hluboké dojmy z této jedinečné horské oblasti. Připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze Krkonoše a objevte krásy těchto malebných hor ve stylu skialpinismu.

4 900,00 Kč 5 500,00 Kč