Sněžka na skialpech (1 den)

Předprodej sezóna 24/25

Poznejte krásu Sněžky zcela novým způsobem - prostřednictvím skialpinismu z Pece pod Sněžkou!

Ponořte se do jedinečného zážitku skialpinismu v srdci Krkonoš a zdolávejte nejvyšší horu České republiky se stylem a elegancí. S naším týmem zkušených průvodců se vydejte na nezbytně náročnou, ale ohromující cestu ke Sněžce prostřednictvím skialpových tras, které vám umožní objevit zcela novou tvář této ikonické hory.

Od začátku do konce budete obklopeni nádhernou přírodou a panoramatem, které zanechají nezapomenutelný dojem. Během výstupu se naučíte správné techniky skialpinismu, budete se dostávat do fyzické a mentální výzvy, ale také se budete těšit z výhledů a pocitu svobody, které skialpinismus nabízí.

Po dosažení vrcholu Sněžky vás čeká odměna v podobě ohromujícího výhledu a pocitu úspěchu. Sestup a sjezd zpět do Pece pod Sněžkou vám umožní plně si užít svobodu lyžování a radost z dosaženého cíle.

Tato skialpinistická expedice na Sněžku z Pec pod Sněžkou je zážitkem, který si budete pamatovat po celý život. Připojte se k nám a objevte krásy Krkonošských hor z jiné perspektivy. Těšíme se na setkání s vámi na této nezapomenutelné skialpinistické cestě ke Sněžce!

Termín konání je po dohodě a je možný prakticky kterýkoliv den v zimní sezóně, dle vašeho výběru!!!

3 500,00 Kč 3 900,00 Kč